2018 Yeni Bilim Sanat Merkezi Kitapları

2017 - 2018 Yeni bilsem soru bankası,konu anlatımlı kitaplar,deneme sınavları ve hazırlık kitaplarını buradan bulabilirsiniz www.bilsemkitabi.com

Bilsem Kitapları

Bilsem Demo Tablet

Bilsem sınav kitapları için bize ödediğiniz para kadar size tablet deneme sınav kuponu hediye ediyoruz.Kargo ile kuponunuzu gönderiyoruz.

Tablet Sınavı

Ücretsiz BİLSEM Kitap Kargo

Aldığınız kitapların tutarı 50 TL veya üzeri olduğunda kargo ücreti ödemezsiniz. www.bilsemkitabi.com da Kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır.

Ücretsiz Kargo

Kapıda Ödeme

Satın aldığınız kitapların ücreti ne olursa olsun kapıda ödeme siparişleriniz den ücret talep etmiyoruz. www.bilsemkitaplari.com dan kitabınızı satın alabilirsiniz

Kapıda Ödeme

e-Ticaret Güvenlik

Güvenliğiniz için Web sitelerimiz SSL Sertifikasıyla korunmaktadır. Site içerisindeki kişisel bilgiler 3.kişilerle paylaşılmamaktadır.

e-Ticaret Güvenlik

Bilim ve sanat merkezi sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için kolay seviye hazırladığımız akıllı bilsem seti 1, 2 ve 3. sınıflar için hazırlanmıştır. www.bilsemkitabi.com

Bilsem Kolay Seviye Set

Orta seviyedeki öğrenciler için hazırladığımız bilim ve sanat merkezi sınav hazırlık kitap seti Zeki set öğrencileri bilsem sınavını kazanmalarında yardımcı olacaktır. www.bilsemkitabi.com

Bilsem Orta Seviye Set

Seviyelerini daha ileri seviyeye taşımak için hazırladığımız bilsem bilgin kitap seti Çocuğunuzun bilsemi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Diğer kitap setlerimizdeki tüm kitaplar birbirlerinden farklıdır.

Bilsem Zor Seviye Set

Bilsem sınavına hazırlanmak istiyorsanız istediğiniz kitabı kendiniz seçip kendi bilsem setinizi oluşturabilirsiniz. Bilsem sınavına faydalı tüm kitap çeşitlerini burada www.bilsemkitaplari.com

Bilsem Kitap Çeşitleri

Çocuğunuzun daha zeki olmasını istiyorsanız kitaplarımızı alabilir çocuklarınızı bu kitaplarla çalıştırabilirsiniz. Her yaş için zeka kitapları bulunmaktadır.

3-6 Yaş Kitapları

Birinci sınıflar için hazırlanan bilsem kitap çeşitlerini bu sayfadan bulabilirsiniz. İster set olarak ister tek tek alıp kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

1. Sınıf Kitapları

2. Sınıf hazırlık kitaplarımız 2017-2018 bilsem müfredatına uygundur. Seçeceğiniz kitaplarla kendinize sınava hazırlık seti hazırlayabilirsiniz.

2. Sınıf Kitapları

Üçüncü sınıf öğrencilerin bilsem sınavına hazırlanması için uygun olan kitaplar bu sitede. İster kredi kartı ister kapıda ödeme nakit satın alabilirsiniz.

3. Sınıf Kitapları

4. sınıf dikkat ve zeka geliştirme kitaplarını bu siteden bulabilirsiniz.Daha başarılı olmak için bu kitapları çözmenizi tavsiye ediyoruz. www.bilsemkitabi.com

4.Sınıf Kitapları

 Bilsem Hazırlık Kitabı4. Sınıf Bilsem Hazırlık Kitapları
Bilsem sınavına hazırlanacak 4.sınıf öğrenciler, kitap alırken geçen sene yayınlanmış kitapları iyi incelemeleri gerekir.2016 yılı bilsem sınavında çıkan sorular ağırlıklı olarak Türkçe , matematik ve şekil yetenek  yerine matris ve anlam bilgisi soruldu.Piyasada bulunan kitapların çoğu bilsem sınavının yeni sistemine uygun değil.Kitap almadan önce önereceğimiz bilsem kitaplarını incelemelisiniz.

 4. Sınıf Bilsem Hazırlık Kitabı

 

Bilsem sınavına hazırlanacak 4.sınıf öğrenciler, kitap alırken geçen sene yayınlanmış kitapları iyi incelemeleri gerekir.2016 yılı bilsem sınavında çıkan sorular ağırlıklı olarak Türkçe , matematik ve şekil yetenek  yerine matiris ve anlam bilgisi soruldu.Piyasada bulunan kitapların çoğu bilsem sınavının yeni sistemine uygun değil.Kitap almadan önce önereceğimiz bilsem kitaplarını incelemelisiniz.